Ezoteryka

Po co stosować magię miłosną?

W tym artykule wyrażę swoją opinię na temat tego w jakich celach stosuje się magię miłosną. Na początku wyjaśnię, czym jest magia miłosna. A więc są to ukierunkowanie działania na zmianę rzeczywistości w kwestii sytuacji miłosnej. Rytuałami miłosnymi zajmują się ezoterycy, pracujący z energiami. Teraz przejdę do meritum. A więc magię miłosną możemy zastosować w kilku wybranych sytuacjach.

  1. W celu odzyskania ukochanej osoby – takie rytuały ukierunkowane są na odzyskanie osoby, z który byliśmy wcześniej w związku. Najczęsciej stosowanymi urokami w takich przypadkach są klasyczne uroki miłosne, spętania miłosne, czy Czarne Wesele.
  2. W celu zdobycia osoby, która nam się podoba, którą znamy, ale z którą wcześniej nie byliśmy w związku. W takich wypadkach można również zastosować chociażby spętanie miłosne, ponieważ rytuały te nadal są ukierunkowane na daną osobę.
  3. W celu przyciągnięcia miłości do swojego życia. W tym wypadku rytuał nie jest ukierunkowany na jedną osobę, lecz magia ma zadziałać, tak abyśmy znaleźli osobę w której zakochamy się z wzajemnością.
  4. W celu zwiększenia powodzenia u płci przeciwnej. Przykładami rytuałów może być tutaj rytuał zwiększający powodzenie u płci przeciwnej.

Sa to najczęsciej stosowane rytuały miłosne. Oczywiście istnieją także rytuały czarnej magii, takie jak klątwa miłosna, którą używa się w takim celu, aby dana osoba nie zaznała nigdy szczęścia w miłości, są wykonywane z zemsty, ale takich działań zdecydowanie nie polecam.