Biznes Ogólnotematyczne

Zawody, które mogę Cię zainteresować

Opieka nad zwierzętami domowymi i usługi wyprowadzania psów

Jesteś dobry w pracy ze zwierzętami? Rozsyłaj informacje do przyjaciół i sąsiadów, że jesteś dostępny, aby oglądać ich zwierzęta, podczas gdy właściciele idą na wakacje lub wycieczkę weekendową. Właściciele zwierząt często czują się bardziej komfortowo pozostawiając swoich futrzanych przyjaciół pod opieką osoby prywatnej niż umieszczając swoje zwierzęta w ośrodku z wyżywieniem, więc uzyskanie skierowań nie powinno być zbyt trudne. Jeśli nie możesz zobowiązać się do zakwaterowania zwierząt w swoim domu, rozważ rozpoczęcie działalności związanej z chodzeniem z psem lub sprzątaniem odpadów.

Konsultant ds. marketingu cyfrowego

Małe firmy wiedzą, że muszą zaistnieć w sieci, ale znalezienie czasu na to, jak to zrobić, może być prawdziwym wyzwaniem dla właścicieli małych firm każdego rodzaju. Jeśli jesteś obeznany z Internetem i wiesz, jak lokalne firmy mogą wykorzystać moc lokalnych wyszukiwań, stron z kuponami i mediów społecznościowych, możesz pracować w domu, pomagając właścicielom małych firm promować swoje firmy w Internecie.

Projektant aplikacji

Badania pokazują, że aplikacje mobilne i mobilne przeglądarki internetowe są niezbędne dla firm wszelkiego rodzaju. Jednak większość firm nie posiada zespołów wewnętrznych, które mogłyby tworzyć te narzędzia internetowe. Mniejsze organizacje zazwyczaj nie mają też budżetu na wynajęcie drogiej firmy do tworzenia aplikacji. Freelancer tworzący aplikacje mobilne, który pracuje w domu, może specjalizować się w tworzeniu aplikacji dla jednej lub dwóch branż i zbudować silną pozycję.

Opieka nad dziećmi

Czy kiedykolwiek próbowałeś znaleźć opiekę nad dzieckiem w sobotnie popołudnie? Chyba że masz stały związek z opiekunką do dziecka (a nawet wtedy, może być trudno je zarezerwować), jest niewiele miejsc, na które można liczyć w przypadku opieki nad dzieckiem w weekendy lub wieczorem. Ale możesz przyjść na ratunek rodzicom w swojej okolicy. Większość stanów pozwala osobom fizycznym na prowadzenie działalności w zakresie opieki nad dziećmi w domu, a Ty możesz skorzystać z niewielkiej konkurencji i dużego zapotrzebowania na opiekę poza godzinami pracy, aby zbudować stałą klientelę. Wymagania licencyjne różnią się w zależności od stanu, ale wiele z nich nie wymaga licencji tak długo, jak ograniczasz liczbę dzieci, które oglądasz.

Usługa rozliczeniowa

Wiele małych firm po prostu nie ma czasu lub personelu, aby prawidłowo prowadzić swoje operacje rozliczeniowe. To właśnie tam wchodzą przedsiębiorcy, którzy chcą oferować fakturowanie, księgowość, zasoby ludzkie i inne usługi urzędnicze dla właścicieli firm na zasadzie kontraktu lub w niepełnym wymiarze godzin. Wystarczy laptop i kilku klientów, aby rozpocząć działalność z domu. Dowiedz się więcej o tym, czym jest księgowość, i rozważ te wskazówki dotyczące rozliczeń dla firm B2B, abyś mógł świadczyć usługi z wiedzą.

Konsultant ds. bezpieczeństwa biznesu

Prawie każda firma ma stronę internetową z potencjałem do zbierania danych od swoich klientów. Ponadto wiele firm przechowuje dane swoich klientów, informacje osobiste, a nawet numery kart kredytowych na swoich komputerach firmowych. Ale ile mniejszych firm może szczerze powiedzieć, że wie, że ich wrażliwe dane są bezpieczne przed złodziejami tożsamości i hakerami? Większość małych firm nie może sobie pozwolić na zatrudnienie specjalisty ds. bezpieczeństwa danych w pełnym wymiarze godzin.

To właśnie wtedy przydałaby się Twoja domowa firma konsultingowa w zakresie bezpieczeństwa. Jeśli masz wykształcenie informatyczne, możesz pracować jako konsultant pomagający małym firmom zwiększyć bezpieczeństwo danych.